Pracownicy produkcyjni

Produkcja w Synthos to złożony i wymagający proces, dlatego poszukujemy pracowników, których wyróżnia sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie. Zależy nam na osobach, których wartości odpowiadają naszej kulturze organizacyjnej, a także pozostają w zgodzie z wizją i misją naszej firmy. 

Doświadczenie zawodowe kandydatów jest dla nas bardzo ważne, jednak doceniamy także pierwiastek świeżości oraz idącą z nim w parze pomysłowość. Często zatrudniamy młode osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez wsparcie starszego stażem pracownika.

Zobacz oferty pracy

Specjaliści

Idealny kandydat? Istnieje, ale rzadko można go spotkać. Dlatego w naszych procesach rekrutacyjnych starannie analizujemy każdą kandydaturę. Często zdarza się, że pośród doświadczeń pozornie nieprzystających do ogłoszenia, można odkryć pierwiastki wyjątkowości. To, co najbardziej cenimy w ludziach, to przede wszystkim potencjał i zaangażowanie.

Chcąc utrzymać długoterminową przewagę konkurencyjną, opartą na technologii i know-how, zależy nam także na osobach lubiących się uczyć i pragnących poszerzać swoje możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie inwestowanie w kapitał ludzki to idealny sposób, aby nieustannie doskonalić naszą kulturę organizacyjną.

Zobacz oferty pracy

Studenci

Młodzi ludzie są dla Synthos katalizatorem pozytywnych zmian. Dlatego w naszym zespole nie brakuje studentów i absolwentów uczelni wyższych. W odpowiedzi na ich potrzeby stworzyliśmy bogatą ofertę wakacyjnych płatnych praktyk. Udział w programie umożliwia im przełożenie teoretycznej wiedzy na jej praktyczne zastosowanie oraz zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Ponadto osoby, które wykazują chęć dalszej współpracy, zapraszamy do udziału w otwartych procesach rekrutacyjnych.

Poszukując praktykantów stawiamy na osoby otwarte, kreatywne i zaangażowane, z dobrą znajomością języków obcych. Cenimy sobie ich chęć do pracy, odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań  i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. To w takich osobach widzimy największy potencjał.

Zobacz oferty stażu