Odpowiedzialna gospodarka odpadami

Stawiamy na rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Wszechstronnie dbamy o środowisko naturalne

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zagospodarowanie odpadów oraz działalność polegająca na oczyszczaniu ścieków. Synthos posiada 76,79% udziałów w Miejsko-Przemysłowej Oczyszczalni Ścieków zlokalizowanej w Oświęcimiu.

Głównymi kierunkami działania spółki są: oczyszczanie ścieków, odzysk i unieszkodliwianie odpadów i analityka laboratoryjna. MPOŚ posiada wszystkie wymagane obowiązującymi przepisami decyzje i pozwolenia zarówno w zakresie oczyszczania ścieków jak również wytwarzania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów.

Myślimy o przyszłości, ale działamy już teraz

MPOŚ wielokrotnie był nagradzany za działalność w zakresie ekologii oraz ochrony środowiska. Działania podejmowane przez spółkę miały i mają znaczący wpływ na jakość oraz komfort życia mieszkańców Oświęcimia.
W Synthos stawiamy na inwestycje, które mogą uczynić MPOŚ jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Staramy się realizować również te projekty, które pomogą uwolnić środowisko od przyszłego braku troski o jego jakość. Wierzymy, że wprowadzając zmiany w sposobie organizacji naszej firmy mamy wpływ na pozytywne zmiany w otaczającym nas świecie.

 

Więcej informacji na temat działalności MPOŚ znajdziecie tutaj www.empos.pl