Generacja Synthos - Synthos S.A.

Generacja Synthos

  • /A

Wygeneruj pierwiastek wyjątkowości i dołącz do Generacji Synthos!

Generacja Synthos to program stypendialny skierowany do studentów i doktorantów kierunków chemicznych. Stypendyści realizują wspólnie zdefiniowane z nami i uczelnią tematy badawcze, ściśle powiązane z rozwojem produktów Synthos. W programie uczestniczyć mogą studenci ostatnich lat studiów magisterskich na kierunkach chemicznych, osoby rozpoczynające studia doktoranckie oraz pracownicy Synthos, którzy rozpoczynają studia magisterskie lub doktoranckie.

Kogo szukamy?

Osób pełnych pasji i zaangażowania! Zmotywowanych i ambitnych, wyróżniających się profesjonalizmem i skutecznością działania, chętnych do podejmowania nowych wyzwań oraz szukania innowacyjnych rozwiązań. Również takich, które chcą sprawdzić nabytą wiedzę teoretyczną i umiejętności w praktyce.

Co oferujemy?

  • możliwość współpracy w nowoczesnym laboratorium badawczym,
  • udział w ciekawych projektach badawczych,
  • stypendium,
  • realną perspektywę współpracy przy kolejnych projektach lub propozycję stałej pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku chemicznym.

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli podoba Ci się wizja pracy w firmie, która docenia swoich pracowników
na każdej możliwej płaszczyźnie - sprawdź aktualne oferty pracy!

Zobacz oferty pracy

Małgorzata Wiącek

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Dzięki udziałowi w programie Generacja Synthos otrzymałam szansę współpracy z najlepszymi specjalistami z branży chemicznej. Miałam także dostęp do nowoczesnych laboratoriów oraz możliwość korzystania z wysokiej klasy aparatury pomiarowej. Liczne spotkania oraz konferencje naukowe organizowane w ramach projektu Generacja Synthos, a także możliwość prezentacji wyników badań i dyskusji nad nimi, pozwoliły mi nabrać większej pewności siebie i były dla mnie cennym doświadczeniem. Uważam że projekt naukowo-badawczy, w którym uczestniczyłam, był dla mnie szansą poszerzenia i praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy.

© 2021 Synthos. All rights reserved.