Joanna Klęczar

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Zajmuję się rekrutacją, rozwojem pracowników oraz współpracą ze szkołami średnimi i uczelniami wyższymi. Programy skierowane do uczniów i studentów należą do najważniejszych elementów naszego systemowego podejścia w kształceniu przyszłych i obecnych pracowników. Wspierając rozwój kompetencji już na etapie edukacji szkolnej i akademickiej, umożliwiamy młodym ludziom pogłębianie swoich zainteresowań i dobry start zawodowy. Jednocześnie tworzymy środowisko osób wyjątkowo kreatywnych, uzdolnionych, zmotywowanych do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Kamila Majcherczyk

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Praca w obszarze HR to praca pełna wyzwań, a co za tym idzie, satysfakcji z wykonywanych zadań. Pracując na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju, jestem zaangażowana w wiele projektów – zarówno tych rekrutacyjnych, jak i związanych z rozwojem pracowników. Dzięki temu czuję, że sama nieustannie się rozwijam i poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe. Synthos to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się firma, która ceni sobie ludzi ambitnych, z potencjałem, nastawionych na wieloletnią współpracę. To właśnie takich osób szukamy – chętnych do pracy i otwartych na nowe wyzwania. Cenimy sobie ich pomysłowość, zaangażowanie i zorientowanie na sukces.

Aleksandra Rodzik

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

W firmie Synthos zajmuję się rekrutacją oraz rozwojem pracowników, co przynosi mi ogromną satysfakcję. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, to znajdziesz je właśnie u nas. Szybko się rozwijamy, dlatego poszukujemy osób zarówno bardziej doświadczonych, jak i takich, które poszukują pracy po raz pierwszy. Aplikując do Synthos bądź pewien, że przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji, a w przypadku zatrudnienia – będziemy wspierać w procesie adaptacyjnym, abyś szybko poczuł się integralną częścią naszego zespołu.