Rekrutacja

  • /A

 

 

 

 

 

Oferty pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia, dobrego zespołu i pracy nad ciekawymi projektami, których efekty można zobaczyć gołym okiem w postaci tysięcy użytecznych produktów, które codzienne służą ludziom? Sprawdź, czy akurat nie szukamy kogoś o Twoim profilu umiejętności.

Sprawdź

 

 

 

 

 

Proces rekrutacji

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Synthos, zapoznaj się z naszym procesem rekrutacji.

POCZUJ DO NAS CHEMIĘ

Od kilku lat ciągle udoskonalamy nasze programy, by być jak najbliżej rynku pracy i odpowiadać na potrzeby kandydatów, a przyszłych pracowników. Dobierając ludzi do zespołów zawsze dbamy o to, by od samego początku zaangażować w proces rekrutacji menedżerów poszczególnych obszarów, którzy później odpowiadają za etap wdrożenia pracownika. Pełna adaptacja trwa od 6 do 24 miesięcy (zależnie od stanowiska), dlatego tak ważne jest dla nas, by rekrutacja i samo wdrożenie zaowocowało chemią między nami na długie lata.

Szukając osób, które rozpoczną współpracę z nami nie skupiamy się na znalezieniu kandydatów, którzy w 100% będą odpowiadali opisowi danego stanowiska. Tworząc treść ogłoszeń staramy się raczej oddać charakter pracy, możliwie najdokładniej opisać zakres obowiązków. Bo to czego szukamy to przede wszystkim potencjał i zaangażowanie, dzięki którym możemy cały czas określać naszą firmę jako ‘dynamicznie rozwijającą się’.

Anna Grabowska
HR Shared Service

Ciągle pojawiające się przed Synthos nowe wyzwania powodują zapotrzebowanie na pracowników z odpowiednimi kompetencjami, zaangażowanych, chcących się uczyć i poszerzać swoje możliwości. Aplikując do Synthos weźmiesz udział w czteroetapowym procesie rekrutacyjnym, podczas którego przybliżymy Ci naszą firmę, kulturę organizacyjną i stanowisko, na które aplikujesz. W imieniu zespołu rekrutacyjnego serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy.

Joanna Klęczar
HR Shared Service

Synthos Spółka Akcyjna
ul. Chemików 132-600Oświęcim+48 33 842 42 18synthos-pl@synthosgroup.com