Justyna Zygmunt

Specjalista ds. Technologii

Moja współpraca z firmą Synthos rozpoczęła się w 2016 roku od udziału w trzymiesięcznym programie stażowym „Grasz o Staż” – na Wydziale Kauczuków. Po zakończeniu stażu zaoferowano mi stałe zatrudnienie na stanowisku Specjalisty ds. Technologii. Chętnie skorzystałam z tej możliwości.

Pracę na stanowisku technologa cenię przede wszystkim za możliwość rozwoju i wzbogacania doświadczeń. Codzienność w Synthos jest dla mnie połączeniem pracy oraz pasji związanej z zamiłowaniem do chemii. Gdybym ponownie stała przed świadomym wyborem pierwszego pracodawcy w branży chemicznej – niezmiennie byłby nim Synthos.

Arkadiusz Wawak

Kierownik Działu Wsparcia Technicznego

W Synthos pracuję jako Kierownik Działu Wsparcia Technicznego, odpowiadając za wszystkie techniczne aspekty współpracy z klientem. Największą zaletą pracy na tym stanowisku jest jego odpowiedzialność oraz możliwość brania aktywnego udziału w prowadzonych projektach.

Synthos daje mi sposobność interakcji w obrębie danej branży na arenie międzynarodowej oraz szybkiego nabierania doświadczenia. Wielkim wsparciem jest możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, jak również w Akademii Językowej, gdzie rozwijam swoje zdolności językowe – nieodzowne w biznesie międzynarodowym.

Joanna Żak

Specjalista ds. Controllingu

Swoją karierę w Synthos rozpoczęłam w 2015 roku na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Księgowości. Po kilkunastu miesiącach otrzymałam propozycję przejścia do Działu Controllingu.

Praca, którą wykonuję, przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Analiza danych wcale nie musi być nudna! Zwłaszcza, gdy z porównywanych słupków wynika, że Synthos rozwija się w zawrotnym tempie, a wiele projektów, które współfinansujemy, ma pozytywny wpływ na rozwój naszego regionu.

Paweł Kciuk

Maszynista Kotła

Możliwość uczestniczenia w rozwoju sektora energetycznego Synthos daje mi wiele satysfakcji. Pracując nad innowacyjnymi technologiami, których zadaniem jest ograniczenie emisji szkodliwych związków do atmosfery – rozwijam się i nieustannie uczę nowych rzeczy.

Cieszę się, że mogę pracować w gronie osób, którym naprawdę zależy na poprawie i unowocześnieniu tej dziedziny. Nasze zaangażowanie w połączeniu z unikatową technologią Synthos ma bezpośredni, pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Irmina Plita

Starszy Specjalista ds. Analityki

Pracę w Synthos rozpoczęłam w 2013 roku na stanowisku Specjalista ds. Analityki. Firma doceniła moje zaangażowanie awansem. Jako Starszy Specjalista ds. Analityki wykonuję analizy wspierające zespoły badawczo-rozwojowe na etapie powstawania nowych technologii.

Ogromną zaletą tej pracy jest możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych procesów, wraz z kreatywnymi i otwartymi ludźmi. Firma zapewnia mi możliwość pracy w nowocześnie wyposażonym laboratorium, wspiera rozwój kompetencji w dziedzinie analityki poprzez zagraniczne szkolenia, sympozja, targi czy dostęp do baz danych, oraz jest otwarta na współpracę z instytutami badawczymi i uczelniami.

Tomasz Dyduch

Kierownik Produktu

W Synthos pracuję od 2002 roku. Przeszedłem wszystkie etapy produkcji kauczuków i korzystam z tego doświadczenia na bieżącym stanowisku. Bardzo cenię sobie możliwość współpracy z wieloma osobami odpowiedzialnymi za wszystkie aspekty produkcji i sprzedaży kauczuków.

Uważam, że najważniejsze to szanować ludzi i żyć z nimi dobrze niezależnie od zajmowanego w strukturze stanowiska. Moje wartości pozostają w zgodzie z filozofią Synthos. Dzięki temu czuję się tutaj bardzo dobrze.

Aneta Zajas

Specjalista SAP

Swoją przygodę z Działem IT Grupy Synthos rozpoczęłam wraz z wdrożeniem nowego systemu ERP. Uczestnicząc w dostosowywaniu systemu pod nasze wymagania, miałam okazję poznać organizację od podszewki i spotkać mnóstwo doświadczonych osób, które zainspirowały mnie do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Praca w IT to codziennie duże wyzwania, ale dzięki wsparciu kolegów z działu jestem w stanie rozwiązać każdy problem i wykonać najtrudniejsze zadanie.