Benefity - Synthos S.A.

Benefity

  • /A

Sprawdź, dlaczego warto z nami pracować!

Kapitał ludzki to najcenniejsza część naszego przedsiębiorstwa. Dlatego, oprócz wynagrodzenia, gwarantujemy naszym Pracownikom dostęp do bogatego pakietu benefitów socjalnych i finansowych, szerokie możliwości rozwoju kompetencji, jak również atrakcyjne środowisko pracy. Ponadto dbamy o nieustanne poszerzanie istniejącej oferty, o czym będziesz mógł się przekonać, znajdując u nas zatrudnienie.

Rozwój kompetencji

Wiemy, jak wielkie znaczenie ma dla Ciebie rozwój zawodowy. Dlatego każdego roku organizujemy szereg wartościowych szkoleń o różnorodnej tematyce, ukierunkowanych na praktyczne wykorzystanie wiedzy. Kompetencje językowe rozwiniesz, biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych lektorów i native speakerów. Pamiętaj również, że gwarantujemy Ci możliwość wymiany doświadczeń dzięki pracy w zespołach o zróżnicowanych kompetencjach.

Finanse

Wynagrodzenie, które od nas otrzymujesz, jest dostosowane do Twoich kompetencji, kwalifikacji oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Twój wkład w rozwój naszej firmy doceniany jest premiami kwartalnymi bądź rocznymi. Podstawą do ich otrzymania jest realizacja indywidualnie uzgodnionych celów – na okres kwartalny lub całego roku.

Benefity socjalne

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich. Dlatego oferujemy Ci możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach finansowych, którymi możesz objąć całą swoją rodzinę. Dofinansowanie do żłobków oraz przedszkoli przysługuje Ci niezależnie od stanowiska i stażu pracy. W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych współfinansujemy Twój wypoczynek urlopowy. Elastyczny czas pracy ułatwia godzenie obowiązków prywatnych z zawodowymi, a przygotowywane przez nas co roku paczki mikołajowe cieszą ciekawą i słodką zawartością, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Środowisko pracy

Pracując dla nas – wspierasz rozwój jednej z najnowocześniejszych firm chemicznych w kraju. Korzystasz z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych urządzeń, z obsługi których odbywasz szkolenie już pierwszego dnia. O Twoje wdrożenie do pracy zadba starszy stażem opiekun oraz inni pracownicy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Spotkania i wyjazdy integracyjne pomogą Ci szybciej zaaklimatyzować się w nowym zespole.

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli podoba Ci się wizja pracy w firmie, która docenia swoich pracowników
na każdej możliwej płaszczyźnie - sprawdź aktualne oferty pracy!

Zobacz oferty pracy

© 2021 Synthos. All rights reserved.