Kariera

 • /A

Rosnąca siła globalnej konkurencji, zmieniające się w świecie standardy jakościowe stawiają przed nami jako pracodawcą coraz to bardziej ambitne wymagania w zakresie pozyskiwania pracowników z najlepszymi umiejętnościami i kompetencjami zawodowymi. Dążenie do posiadania w firmie specjalistycznej i świetnie wykształconej kadry stanowi podstawowe wyzwanie w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim Synthos. Naszym celem jest pozyskanie kompetentnych i zaangażowanych pracowników, przygotowanych i chętnych do realizacji celów strategicznych firmy. Wspieranie rozwoju pracowników poprzez tworzenie warunków sprzyjających podnoszeniu kwalifikacji, kreowanie spójnej z wizją i strategią Synthos polityki szkoleniowej, opracowanie i stosowanie zgodnych z teraźniejszymi i przyszłymi wymaganiami firmy działań rekrutacyjnych - to najistotniejsze funkcje personalne Synthos.

Kamila Kolasa

Młodszy specjalista ds. personalnych

Programy studenckie

Jesteś studentem uczelni o profilu chemicznym? A może uczysz się marketingu i zarządzania lub zostaniesz za jakiś czas dyplomowanym programistą? Zgłoś się do nas, żeby praktykować z doświadczonymi profesjonalistami! Zobacz, jaki nabór prowadzimy obecnie…

 

 

 

 

 

Oferty pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia, dobrego zespołu i pracy nad ciekawymi projektami, których efekty można zobaczyć gołym okiem w postaci tysięcy użytecznych produktów, które codzienne służą ludziom? Sprawdź, czy akurat nie szukamy kogoś o Twoim profilu umiejętności…

Sprawdź

Program płatnych praktyk studenckich

Zapraszamy studentów IV i V roku do uczestnictwa w Programie Płatnych Praktyk Studenckich w SYNTHOS S.A.

Organizujemy 1-3 - miesięczne płatne praktyki w następujących obszarach:

 • Badania i Rozwój
 • Sprzedaż
 • Zakupy
 • Produkcja

POSZUKUJEMY:
osób otwartych, kreatywnych, chętnych do podejmowania nowych wyzwań, zaangażowanych, zorientowanych biznesowo.

OFERUJEMY:
realizację ciekawych zadań, zdobycie praktycznej wiedzy i nowych doświadczeń, wsparcie opiekuna merytorycznego i atrakcyjne wynagrodzenie, szansę na otrzymanie stałej pracy.

OCZEKUJEMY:
zaangażowania, pasji, chęci pogłębiania wiedzy
 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) poprzez wypełnienie arkusza aplikacyjnego w zakładce Oferty Pracy/ Praktykant(ka)/Stażysta(ka) 

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy rekrutacyjne. 

Program stażowy Generacja Synthos

Zapraszamy doktorantów i studentów studiów dziennych o kierunkach chemicznych, chętnych do realizacji wspólnie zdefiniowanych projektów badawczo-rozwojowych i udziału w Programie Stażowym Generacja Synthos.


W ramach programu oferujemy realizację samodzielnych projektów badawczych na rzecz międzynarodowej korporacji.

Szukamy osób z pasją, zmotywowanych, otwartych i kreatywnych, odznaczających się profesjonalizmem i skutecznością działania, chętnych do podejmowania nowych wyzwań i szukania innowacyjnych rozwiązań, które chcą sprawdzić swoją wiedzę i nabyte umiejętności w praktyce.

Oferujemy:

 • możliwość pracy w nowoczesnym laboratorium badawczym;
 • udział w ciekawych projektach badawczych;
 • konkurencyjne wynagrodzenie;
 • szansę na otrzymanie oferty współpracy na dalsze projekty lub stałej pracy;
 • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku chemicznym.

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane współpracą w następujących obszarach:

 • synteza i modyfikacja kauczuków ESBR, SSBR, BR i HIIR;
 • materiały izolacyjne dla budownictwa;
 • synteza nowoczesnych polimerów powłokotwórczych dla budownictwa (np. farby, lakiery).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) poprzez wypełnienie arkusza aplikacyjnego w zakładce Oferty Pracy/ Program Stypendialny Generacja Synthos

© 2017 Synthos. All rights reserved.