Zdaniem pracowników

  • /A

Małgorzata Wiącek

Pion Badań i Rozwoju, Specjalista ds R&D

czytaj więcej

Eugeniusz Andrejczuk

Dział Sprzedaży, Kierownik ds Kluczowych Klientów

czytaj więcej

Artur Pawłowski

Zakład Produkcyjny, Kierownik Wydziału Tworzyw Styrenowych

czytaj więcej

Joanna Żak

Dział Controllingu, Specjalista ds. Controllingu

czytaj więcej

Zdecydowałem się na Synthos. Jako chemik i mechanik z wykształcenie znalazłem tu wszystko co poznałem w czasie studiów. Pracuje już prawie 25 lat. Miałem okazje uczestniczyć w naprawdę dużej ilość szkoleń, obejmujących studia podyplomowe w zakresie marketingu i zarządzania, zarządzenia projektami inwestycyjnymi, Executive MBA, w szkoleniach językowych, realizowanych również za granicą. To co cenię szczególnie to możliwość kontaktów przedstawicielami firm europejskich i poza europejskich pozwalającą na poszerzanie wiedzy oraz pogłębianie doświadczenia zawodowego.

Zwiń

Rozpoczynając pracę w Synthos liczyłam na sprawdzenie mojej wiedzy zdobytej na studiach oraz na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych. Osiągnęłam to nie tylko na poziomie stanowiska, na którym zaczynałam pracę, ale również poprzez możliwość przejścia z obszaru księgowości do controllingu. Otwartość i przyjacielskie podejście współpracowników sprawiają, że z przyjemnością podejmuję się nowych wyzwań.

Zwiń

Barbara Chodacka

Dyrektor Segmentu

czytaj więcej

Grzegorz Jura

Dział IT, Starszy Specjalista ds Raportowania IT

czytaj więcej

Idę tą drogą już 10 lat. Na moich oczach przez ten czas nieustannie rozwija się Synthos – aktywnie w tym rozwoju uczestniczę. Daję i dostaję – rozwijam się razem z Synthosem. Mogę powiedzieć, że jest to moja firma. Jestem przekonana że każda nowa osoba, która stanie się częścią tej organizacji wcześniej czy później będzie miała podobne odczucia. Spotkajmy się na tej drodze. WARTO!

Zwiń

Podejmując pracę w Synthos liczyłem na to, że firma jest jedną z tych, dla których cenne jest zaangażowanie pracownika i rozwijane są jego umiejętności. Sektor IT jest obszarem, w którym ciągle zachodzą zmiany i wprowadzane są nowe rozwiązania. Najbardziej doceniam możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia, do którego kluczem jest dostęp do nowych technologii – Synthos z pewnością to zapewnia. Osoby nie lubiące rutyny odnajdą się u nas.

Zwiń
Synthos Spółka Akcyjna
ul. Chemików 132-600Oświęcim+48 33 842 42 18synthos-pl@synthosgroup.com