Specjalista ds. Zobowiązań

01

Zadania:

  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym oraz rejestrowanie w SAP faktur zakupu
  • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami i pracownikami
  • Wykonywanie bieżących zadań działu AP
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji
02

Wymagania:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (rachunkowość lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy w księgowości w obszarze zobowiązań
  • Znajomość systemu SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, obowiązkowość, elastyczność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość języka niemieckie
03

Oferujemy

Stabilne
zatrudnienie
Ciekawe i angażujące
projekty
Nowoczesne zaplecze
badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek
wyjątkowości
Ws Współpraca
Pierwiastek
Do Doświadczenie
Pierwiastek
W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Zainteresowała Cie ta oferta pracy?

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij nam swoje CV.

Wyślij CV