Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

01

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne i efektywne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie ogłoszeń, weryfikacji CV, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
  • współpraca z managerami oraz liderami oraz wsparcie ich w realizacji bieżących działań z zakresu HR
  • administrowanie procesem szkoleń (współpraca z dostawcami, organizacja szkoleń, rejestrowanie szkoleń w systemie informatycznym)
  • nadzór nad aktualizacją kart opisu stanowiska pracy
  • działania w obszarze EB
  • współtworzenie narzędzi i procesów HR-owych w obszarze rekrutacji i rozwoju
02

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziany kierunek z obszaru psychologii, socjologii lub zarządzania zasobami ludzkimi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Power Point)
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV