Specjalista ds. Planowania Produkcji

01

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dziennych, miesięcznych, długoterminowych (budżet) planów produkcji na podstawie danych sprzedażowych (S&OP)
  • udział w tworzeniu planów sprzedaży – koordynacja prognoz sprzedaży, przygotowanie budżetu ilościowego na kolejne lata
  • koordynacja zmian w planie produkcji
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację produkcji
  • bieżące śledzenie zapasów magazynowych surowców używanych do produkcji we współpracy z Działem Realizacji Zakupów
  • ustalenie odpowiednich poziomów zapasów minimalnych wyrobów gotowych i utrzymywanie ich na wyznaczonym poziomie
  • analiza o optymalizacja struktury zapasu: SKU, kontrola jakości itd.
  • dzienna obsługa zleceń produkcyjnych w SAP
  • współpraca z działami produkcji, sprzedaży, jakości, zakupów, obsługi klienta
02

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (planowanie produkcji)
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i proponowania nowych rozwiązań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV