Specjalista ds. Kadr i Płac

01

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej – akt osobowych
  • współpraca z instytucjami takimi jak ZUS, Urząd Skarbowy, Komornicy, GUS
  • prowadzenie tematów we współpracy z HR w poszczególnych lokalizacjach GK Synthos
  • naliczanie wynagrodzeń
  • tworzenie rezerw
  • rozwój systemów IT w obszarze HR
  • współpraca z związkami zawodowymi
  • uczestnictwo w projektach HR
  • wparcie kierowników w sprawach kadrowo-płacowych oraz obsługa interesantów (aktualnych i byłych pracowników)
  • zarządzanie archiwum kadrowo-płacowym
02

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe w obszarze kadr i płac/ finansów/ prawa
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • mile widziana znajomość systemu SAP oraz umiejętność naliczania wynagrodzeń
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
  • mile widziana znajomość języka czeskiego lub niemieckiego
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • zaangażowanie, systematyczność i poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność pracy w grupie
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV