Specjalista ds. Inwestycji

01

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrola robót  budowlano – montażowych
  • czynny udział w przygotowywaniu projektów inwestycyjnych
  • odpowiedzialność za realizację prowadzonych projektów inwestycyjnych
  • opiniowanie ofert na wykonanie robót budowlano – montażowych
  • opiniowanie rozwiązań technicznych i analiza dokumentacji technicznej
  • odpowiedzialność za potwierdzanie wykonywania robót realizowanych w ramach projektów inwestycyjnych
  • koordynowanie pracy związanej z uzyskiwaniem niezbędnych zgód i decyzji związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę
  • zarządzanie zespołem projektowym
  • nadzór i koordynacja prac podwykonawców
02

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu  i realizacji projektów inwestycyjnych
  • doświadczenie w pełnieniu obowiązków inspektora nadzoru w branży sanitarnej
  • znajomość procedur formalno – prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę
  • posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
  • umiejętność harmonogramowania i kosztorysowania
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych w branży chemicznej
  • znajomość AutoCad, MS Project, MS Office
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
03

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV