Specjalista ds. Diagnostyki Maszyn i Urządzeń

01

Twój zakres obowiązków

  • ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń na podstawie badań diagnostycznych,  określanie optymalnej technologii ich naprawy
  • pomiary diagnostyczne instalacji i maszyn w obszarze produkcyjnym (wibrodiagnostyka, wibroakustyka, termowizja), osiowanie oraz wyważanie w  łożyskach własnych
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń , analiza nieprawidłowości, ustalanie przyczyny awarii
  • uczestnictwo w projektach, modernizacyjnych, remontowych oraz  komisjach poprawy, jakości, bhp i środowiska w celu wdrożenia ich do realizacji
  • nadzorowanie naprawy dla zadań remontowych w oparciu o aktualne normy i instrukcje
  • tworzenie  harmonogramów  kontroli instalacji technicznych i maszyn
02

Nasze wymagania

  • wyższe techniczne o profilu mechanicznym; mechanika i budowa maszyn, diagnostyka maszyn lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość programów do oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • obsługa programów MS Office
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV