Senior R&D Specialist | Starszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju (Materiały Izolacyjne)

01

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów badawczych i rozwojowych
  • prowadzenie procesów polimeryzacji suspensyjnej w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i technicznej w ramach projektów opracowania technologii nowych produktów polistyrenowych oraz modyfikacji istniejących
  • prowadzenie procesów wytłaczania polimerów
  • sporządzanie dokumentacji badawczej
  • tworzenie planów badawczych i sporządzanie raportów z ich realizacji
  • praca nad wewnętrznymi metodami weryfikującymi parametry użytkowe polistyrenu do spieniania
  • kontrola parametrów procesowych i finalnych produktu
  • ścisła współpraca z dostawcami surowców / działem zakupów i działem technicznym oraz produkcyjnym
  • przegląd patentów i publikacji naukowych
02

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (technologia chemiczna, chemia organiczna z elementami chemii polimerów, szczególnie mile widziana chemia polimerów)
  • mile widziany ukończony doktorat związany z chemią polimerów
  • min. 3 lata doświadczenia w branży chemicznej – produkcja, przetwórstwo i synteza polimerów
  • kilkuletnie doświadczenie badawcze
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – słownictwo techniczne, umiejętność pisania artykułów naukowych
  • umiejętności analityczne i matematyczne
  • kreatywność i innowacyjność
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość i zaangażowanie
  • punktualność i sumienność
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV