Senior Operational Excellence Specialist

01

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie od podstaw zasad AM (Autonomous Maintenance) w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i w Czechach zgodnie z metodologią TPM (Total Predictive Maintenance)
  • wdrożenie systemu wspierania rozwoju kompetencji w obszarze utrzymania ruchu i autonomicznego utrzymania ruchu (z wykorzystaniem metody radar chart)
  • opracowanie i wdrożenie standardu na SMP (Standard Maintenance Procedures) ze szczególnym uwzględnieniem procesów produkcyjnych
  • wdrożenie od podstaw systemu MTS (Manufacturing Training System)/ DOJO Manufacturing Training
  • prowadzenie szkoleń z zakresu AM
  • nadzorowanie wdrożonych standardów w ramach grupy Synthos
  • rekomendowanie i wdrażanie ciągłych ulepszeń w zakresie procesów powiązanych z metodologią TPM
02

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne (Lean Management, zarządzanie produkcją)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu
  • praktyczna wiedza w zakresie metodologii TPM, SMP, MTS/DOJO
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • komunikatywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV