Senior daňový specialista/tka

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další.

Co říká SYNTHOS o pozici:

Jaká je náplň práce:

  • Daňová agenda (daň z nemovitostí, srážková daň, silniční daň, úlevy na výzkum a vývoj, investiční pobídky, spotřební daň)
  • Připomínkování smluv z pohledu daní
  • Pojistná agenda (závažné havárie, odpovědnost za provoz skládky, pojištění vozidel, zákonné pojištění odpovědnosti za zaměstnance)
  • Bankovní záruka – agenda
  • Komunikace s externím daňovým poradcem
  • Bankovní agenda (podepisování platebních příkazů, bankovní výpisy BNP CZ, ověřování podpisů bank, správa platebních karet KB)
  • Spolupráce na procesu rozpočtování
  • Spolupráce na výročních zprávách
  • Výkaznictví ČNB, výkaznictví statistického úřadu ČR
02

Hlavní zodpovědnosti:

  • Daňové, účetní, finanční a právní zkušenosti nejlépe ve výše uvedeném rozsahu povinností.
  • Aplikace příslušných daňových zákonů v praxi v souladu s platnou účetní a právní legislativou.
  • Zkušenost s financováním společnosti a styku s bankami.
  • Zkušenost se získáním investičních pobídek a R&D odpočitatelnou položkou.
  • Zkušenost se zajištěním pojištění společnosti.
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování, analytické schopnosti, týmová spolupráce, kreativita
  • Komunikativní angličtina, znalost finanční terminologie
  • SAP, MS Office
03

Nabízíme:

Nabízíme skvělé finanční podmínky
Příspěvek k penzijnímu připojištění nebo životnímu pojištění ve výši 1.200 Kč měsíčně
Kupóny Flexi Pass až 9.000 Kč/osoba/rok, které jsou poskytnuty dle pravidel platné KS
Velikonoční a vánoční bonus
Týden dovolené navíc, tzn. celková výměra dovolené činí 5 týdnů
Dotované závodní stravování
Příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců SYNTHOS, celkový nepřekročitelný limit na kalendářní rok/dítě činí 4.500 Kč
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek jedinečnosti Sp Spolupráce
Prvek jedinečnosti Zk Zkušenosti
Prvek jedinečnosti M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV