Product Manager

01

Twój zakres obowiązków

  • zarządza portfolio produktów, czyli rekomenduje rozwój linii produktowej w ramach programu ochrony zgodny ze strategią BU,
  • planuje i opracowuje strategię produktu, czynnie uczestniczy w poszczególnych etapach wprowadzania produktu na rynek,
  • analizuje rentowność produktów i rekomenduje dalszą strategię,
  • odpowiada za wizerunek produktów i ich charakterystyki, systematycznie prowadzi analizy benchmarking-owe i rekomenduje stosowne działania,
  • analizuje trendy rynkowe – monitoruje preferencji klienta, oferty konkurentów/dostawców
  • rozwija ofertę sprzedaży we współpracy z innymi producentami (brand ownerami),
  • odpowiada za proces rozwoju produktu i inicjuje prace nad tworzeniem nowych produktów z uwzględnieniem wymogów regulacyjnych,
  • monitoruje i kontroluje jakość produktu., podejmuje działania mające na celu poprawienie jakości produktów,
  • lideruje i/lub uczestniczy w zespołach projektowych,
  • współpracuje bezpośrednio z działami R&D, rejestracji, marketingu, sprzedaży, zakupów oraz klientami końcowymi i dostawcami,
  • reprezentuje firmę w odniesieniu do klientów, uczestniczy w targach, konferencjach tematycznych, specjalistycznych, odpowiada za organizacje merytoryczną wystąpień i dba o ich jakość,
  • szkoli KAMów z zakresu wiedzy produktowej.
02

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu agrochemicznym (lub pokrewnym chemicznym),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży AGRO,
  • kreatywność, zaangażowanie w realizację projektów oraz otwartość na rozwój,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność pracy zespołowej, nastawienie na współpracę,
  • komunikatywność,
  • orientacja na klienta,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
03

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV