Junior specialista pro chemický průmysl – trainee program

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další.

Co říká SYNTHOS o pozici:

Jaká je náplň práce:

  • Máte-li praxi nejvýše 2 roky nebo jste čerství absolventi vysokých škol se zaměřením na chemii, nabízíme vám náš junior trainee program.
  • Jedná se o půlroční program, jehož cílem je, aby jeho absolvent/ka získal/a zkušenosti s běžným provozem v chemickém průmyslu, povědomí o fungování firmy a základy pro samostatné vedení projektů.
  • Po absolvování programu, popřípadě už během něj, může být uchazeči nabídnuta stálá pozice s přihlédnutím k jeho dovednostem a potřebám firmy.
  • Jedná se o plnohodnotnou pozici na HPP na dobu určitou (6 měsíců) s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou.
02

Profil kandidáta/kandidátky

  • VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, chemické inženýrství, technologie výroby atd.
  • Absolventa krátce po dokončení denní formy vysokoškolského studia (max do 2 let po absolvování)
  • Ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost MS Office; především MS Excel, MS Outlook, MS Word.
  • Komunikativnost a schopnost práce v týmu
  • Oceňujeme inovativní myšlení
03

Nabízíme:

Stabilní zaměstnanost
Zajímavé a poutavé projekty
Moderní vybavení R&D
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast na školeních a workshopech
Volný tok znalostí a odborná podpora
Nástroje nezbytné pro práci a přístup k e-learningové platformě
Zajímavé aktivity v rámci společenských iniciativ
Dobrá atmosféra a práce v mezinárodním týmu
Spolufinancování z fondu sociálních dávek
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek jedinečnosti Sp Spolupráce
Prvek jedinečnosti Zk Zkušenosti
Prvek jedinečnosti M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Lokalizacja

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij swoje CV do naszej Puli Talentów.

Wyślij CV