Analityk/ Ekspert ds. Modelowania

01

Zadania:

  • przygotowywanie analiz finansowych oraz prezentacji,
  • budowanie modeli finansowych oraz przygotowywanie analiz opłacalności projektów inwestycyjnych w sektorze energetycznym,
  • udział w projektach M&A w zakresie energetyki, badaniach due diligence, sporządzanie wycen celów akwizycyjnych,
  • realizacja projektów rozwojowych w obszarze energetyki jądrowej (reaktory SMR) oraz energetyki konwencjonalnej.
02

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego przygotowywania modeli finansowych, wycen oraz analiz opłacalności projektów inwestycyjnych,
  • umiejętność klarownego formułowania wniosków i przygotowywania rekomendacji,
  • zaawansowana znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Ms Excel,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach Big4 lub w sektorze energetycznym.
03

Oferujemy

Stabilne
zatrudnienie
Ciekawe i angażujące
projekty
Nowoczesne zaplecze
badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek
wyjątkowości
Ws Współpraca
Pierwiastek
Do Doświadczenie
Pierwiastek
W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Lokalizacja

Zainteresowała Cie ta oferta pracy?

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie a bardzo chciałbyś do nas dołączyć, prześlij nam swoje CV.

Wyślij CV