Innowacje i rozwój - Synthos S.A.

Innowacje i rozwój

  • /A

Synthos S.A. może szybko i efektywnie rozwijać innowacyjne produkty, zgodne z oczekiwaniami klientów, dzięki utrzymywaniu sieci relacji z renomowanymi instytutami naukowymi z całego świata. Postrzegamy badania i rozwój jako narzędzie skutecznej konkurencji, dlatego prowadzimy wiele projektów i przeznaczamy na nie znaczne środki.

Towarzyszy nam ciągły progres i chęć wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów. Rozwój naszych produktów opiera się przede wszystkim na własnych badaniach realizowanych przez Centrum Badawczo-Rozwojowe, którego zadaniem jest opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych, innowacyjnych produktów, w tym przede wszystkim nowych rodzajów kauczuków syntetycznych. Naszym celem jest systematyczne podnoszenie konkurencyjności jakościowej i kosztowej w relacji do czołowych przedsiębiorstw branży chemicznej.

Strategia Synthos S.A. zakłada budowanie wartości firmy poprzez wzrost innowacyjności i wprowadzanie na rynek nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie produktów w kluczowych dla nas obszarach: kauczuków syntetycznych, tworzyw polistyrenowych (spienialnych), dyspersji, klejów i lateksów oraz produktów agro.

Synthos Spółka Akcyjna
ul. Chemików 132-600Oświęcim+48 33 842 42 18synthos-pl@synthosgroup.com