Aktualność - Synthos S.A.

Aktualność

  • /A

Konkurs o płatny staż

Z okazji tegorocznego Zjazdu Zimowego Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego firma Synthos S.A. ogłosiła wraz z organizatorami zjazdu konkurs, w którym do wygrania jest płatny staż letni w spółce Synthos Agro.

Jest to już trzecia edycja konkursu, który skierowany jest do uczestników Zjazdu Sekcji Studenckiej PTChem.
 

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na jedno z pytań konkursowych. Pytania dotyczą działalności firmy Synthos z zakresu środków ochrony roślin:

1. Zaproponuj metodę ilościowej oceny jednorodności dystrybucji substancji aktywnej na ziarnie pszenicy po procesie zaprawiania.
2. Zaproponuj recepturę bazową i sposób produkcji płynnej fungicydowej zaprawy nasiennej opartej na substancji aktywnej fludioksonil, wraz z uzasadnieniem zastosowania poszczególnych surowców.
3. Zaproponuj metodę oznaczania zawartości całkowitej i wolnej (nie zakapsułkowanej) substancji aktywnej w środku ochrony roślin w formie użytkowej CS (zawiesina kapsuł) opartym na kapsułkach polimocznikowych i mocznikowo-formaldehydowych.


Odpowiedzi należy nadsyłać do 1 grudnia 2018 r. na adres: ssptchem.konkursy@remove-this.gmail.com w tytule wiadomości wpisując "KONKURS_SYNTHOS_imię_nazwisko".

Na zwycięzców czeka nagroda w postaci płatnego, letniego stażu miesięcznego z możliwością przedłużenia do trzech miesięcy w spółce Synthos AGRO w Oświęcimiu.

Szczegóły na stronie: http://www.ssptchem.pl/pl/najblizszy-zjazd w zakładce Konkursy.

 

Synthos Spółka Akcyjna
ul. Chemików 132-600Oświęcim+48 33 842 42 18synthos-pl@synthosgroup.com