Back to list

Specjalista ds. Marketingu

01

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja i realizacja działań marketingowych w obszarze: projektowania, obsługi i rozliczania programów lojalnościowych obsługi i rozwoju narzędzi wsparcia online , współtworzenia, przygotowywania produkcji materiałów promocyjnych dla podległych kategorii produktowych, przepływu informacji wewnętrznych działu
  • operacyjna współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz producentami POS w zakresie powierzonym przez przełożonego
  • obsługa internetowych stron produktowych (CMS) i profili social media wraz z realnym wyznaczaniem celów ich dalszego rozwoju (KPI)
  • obsługa CRM, realizacja i monitoring działań marketingowych w zakresie wskazanym przez przełożonego
  • monitoring rynku mediów za pomocą narzędzi zewnętrznych wraz z raportowaniem
  • obsługa wybranych modułów SAP w zakresie administracji zakupów i płatności w obszarze wydatków i działań marketingowych: m.in. zakładanie/modyfikowanie dostawców, tworzenie zapotrzebowań i zamówień, procesowanie faktur
02

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (marketing, ekonomia, zarządzanie, komunikacja lub pokrewne )
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B2)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • myślenie strategiczne oraz analityczne
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
03

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Discover the element of uniqueness in yourself

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Location

Haven't found an offer for you?

If you have not found a job offer for you and you would like to join us, please send us your CV.

Send CV