Specjalista ds. Zobowiązań

01

Zadania:

  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym oraz rejestrowanie w SAP faktur zakupu
  • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami i pracownikami
  • Wykonywanie bieżących zadań działu AP
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji
02

Wymagania:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (rachunkowość lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy w księgowości w obszarze zobowiązań
  • Znajomość systemu SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, obowiązkowość, elastyczność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość języka niemieckie
03

Oferujemy

Stabilne
zatrudnienie
Ciekawe i angażujące
projekty
Nowoczesne zaplecze
badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek
wyjątkowości
Ws Współpraca
Pierwiastek
Do Doświadczenie
Pierwiastek
W Wielozadaniowość

Hat unser Stellenangebot Ihr Interesse geweckt?

Bewerben Sie sich jetzt
05

Standort

Zainteresowała Cie ta oferta pracy?

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf