Specialista zákaznického servisu

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další.

Co říká SYNTHOS o pozici:

Jaká je náplň práce:

  • Příjem a potvrzování objednávek
  • Zadávání objednávek do systému, tvorba dodávek, fakturace
  • Udržování plánu dodávek
  • Objednávání zámořské přepravy a dopravy po Evropě
  • Příprava dokladů pro odeslání zákazníkovi nebo na banku v souladu se zákonem a s požadavky zákazníka
  • Zodpovědnost za správné a včasné zpracovaní finančních údajů
  • Kontrola plateb od zákazníků, upomínky pozdních plateb
  • Řešení reklamací

02

Profil kandidáta/kandidátky

  • Minimálně středoškolské vzdělání, ideálně nižší vysokoškolské vzdělání
  • Zkušeností v oblasti zákaznického servisu nebo vývozního oddělení min. 2 roky
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Komunikativní znalost německého jazyka výhodou
  • Analytické a strategické myšlení
  • Silné interpersonální dovednosti a schopnost práce v týmu
  • Obchodní dovednosti a orientace na úspěch a výsledky
  • Odolnost vůči stresu, tvořivost a časová flexibilita – v případě potřeby je nutné akceptovat práci přesčas
  • Dobrá organizace práce
03

Nabízíme:

Stabilní zaměstnanost
Zajímavé a poutavé projekty
Moderní vybavení R&D
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast na školeních a workshopech
Volný tok znalostí a odborná podpora
Nástroje nezbytné pro práci a přístup k e-learningové platformě
Zajímavé aktivity v rámci společenských iniciativ
Dobrá atmosféra a práce v mezinárodním týmu
Spolufinancování z fondu sociálních dávek
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek jedinečnosti Sp Spolupráce
Prvek jedinečnosti Zk Zkušenosti
Prvek jedinečnosti M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Standort

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf