Senior daňový specialista/tka

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další.

Co říká SYNTHOS o pozici:

Jaká je náplň práce:

  • Daňová agenda (daň z nemovitostí, srážková daň, silniční daň, úlevy na výzkum a vývoj, investiční pobídky, spotřební daň)
  • Připomínkování smluv z pohledu daní
  • Pojistná agenda (závažné havárie, odpovědnost za provoz skládky, pojištění vozidel, zákonné pojištění odpovědnosti za zaměstnance)
  • Bankovní záruka – agenda
  • Komunikace s externím daňovým poradcem
  • Bankovní agenda (podepisování platebních příkazů, bankovní výpisy BNP CZ, ověřování podpisů bank, správa platebních karet KB)
  • Spolupráce na procesu rozpočtování
  • Spolupráce na výročních zprávách
  • Výkaznictví ČNB, výkaznictví statistického úřadu ČR
02

Hlavní zodpovědnosti:

  • Daňové, účetní, finanční a právní zkušenosti nejlépe ve výše uvedeném rozsahu povinností.
  • Aplikace příslušných daňových zákonů v praxi v souladu s platnou účetní a právní legislativou.
  • Zkušenost s financováním společnosti a styku s bankami.
  • Zkušenost se získáním investičních pobídek a R&D odpočitatelnou položkou.
  • Zkušenost se zajištěním pojištění společnosti.
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování, analytické schopnosti, týmová spolupráce, kreativita
  • Komunikativní angličtina, znalost finanční terminologie
  • SAP, MS Office
03

Nabízíme:

Nabízíme skvělé finanční podmínky
Příspěvek k penzijnímu připojištění nebo životnímu pojištění ve výši 1.200 Kč měsíčně
Kupóny Flexi Pass až 9.000 Kč/osoba/rok, které jsou poskytnuty dle pravidel platné KS
Velikonoční a vánoční bonus
Týden dovolené navíc, tzn. celková výměra dovolené činí 5 týdnů
Dotované závodní stravování
Příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců SYNTHOS, celkový nepřekročitelný limit na kalendářní rok/dítě činí 4.500 Kč
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek jedinečnosti Sp Spolupráce
Prvek jedinečnosti Zk Zkušenosti
Prvek jedinečnosti M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Standort

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf