Praktykant (Produkcja, Laboratorium Jakości, Logistyka, Utrzymanie Ruchu, Energetyka)

01

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne wsparcie zespołów w realizacji codziennych zadań
  • zdobywanie praktycznej wiedzy i cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • współpraca z innymi działami firmy
02

Nasze wymagania:

  • studia ukierunkowane na wymienione obszary praktyk
  • zaangażowanie
  • chęć pogłębiania wiedzy
  • dobra znajomość języka angielskiego
03

Oferujemy:

Zdobycie praktycznej wiedzy i nowych doświadczeń
Wsparcie opiekuna merytorycznego
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szansę na otrzymanie stałej pracy
04

Discover the element of uniqueness in yourself

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Standort

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf