Operátor výroby - směnový provoz

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.
Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další viz níže

Pojďte k nám pracovat.

Nabízíme Vám jistotu zaměstnání a pravidelného výdělku

Náplň práce:

  • Směnová obsluha ve výrobě polystyrenu, styrenu nebo kaučuku a péče o svěřené výrobní zařízení
  • Vedení provozních záznamů, kontrola stavu zařízení
  • Vyhodnocování provozních parametrů zařízení
02

Požadavky:

  • Vzdělání – vyučení (min. výuční list) – to je podmínka
  • Ochota pracovat v nepřetržitém směnovém provozu
  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Spolehlivost, flexibilita
03

Nabízíme

Stabilní
zaměstnanost
Zajímavé a poutavé
projekty
Moderní vybavení
R&D
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast na školeních a workshopech
Volný tok znalostí a odborná podpora
Nástroje nezbytné pro práci a přístup k e-learningové platformě
Zajímavé aktivity v rámci společenských iniciativ
Dobrá atmosféra a práce v mezinárodním týmu
Spolufinancování z fondu sociálních dávek
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek
jedinečnosti
Sp Spolupráce
Prvek
Zk Zkušenosti
Prvek
M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Standort

Zainteresowała Cie ta oferta pracy?

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf