Młodszy Specjalista ds. Procesów Płynności Finansowej i Rozliczeń (umowa na okres zastępstwa)

01

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za bieżące księgowanie dokumentów źródłowych (wyciągi bankowe)
  • rozliczanie i uzgadnianie salda należności handlowych, zobowiązań handlowych
  • odpowiedzialność za archiwizację dokumentów źródłowych
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu danych do sprawozdawczości finansowej miesięcznej, kwartalnej i rocznej w zakresie ww. czynności
  • odpowiedzialność za bieżący kontakt z Zespołem Obsługi Klienta
02

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, bankowość)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP
03

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Discover the element of uniqueness in yourself

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Standort

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf