Junior specialista pro chemický průmysl – trainee program

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další.

Co říká SYNTHOS o pozici:

Jaká je náplň práce:

  • Máte-li praxi nejvýše 2 roky nebo jste čerství absolventi vysokých škol se zaměřením na chemii, nabízíme vám náš junior trainee program.
  • Jedná se o půlroční program, jehož cílem je, aby jeho absolvent/ka získal/a zkušenosti s běžným provozem v chemickém průmyslu, povědomí o fungování firmy a základy pro samostatné vedení projektů.
  • Po absolvování programu, popřípadě už během něj, může být uchazeči nabídnuta stálá pozice s přihlédnutím k jeho dovednostem a potřebám firmy.
  • Jedná se o plnohodnotnou pozici na HPP na dobu určitou (6 měsíců) s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou.
02

Profil kandidáta/kandidátky

  • VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, chemické inženýrství, technologie výroby atd.
  • Absolventa krátce po dokončení denní formy vysokoškolského studia (max do 2 let po absolvování)
  • Ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost MS Office; především MS Excel, MS Outlook, MS Word.
  • Komunikativnost a schopnost práce v týmu
  • Oceňujeme inovativní myšlení
03

Nabízíme:

Stabilní zaměstnanost
Zajímavé a poutavé projekty
Moderní vybavení R&D
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast na školeních a workshopech
Volný tok znalostí a odborná podpora
Nástroje nezbytné pro práci a přístup k e-learningové platformě
Zajímavé aktivity v rámci společenských iniciativ
Dobrá atmosféra a práce v mezinárodním týmu
Spolufinancování z fondu sociálních dávek
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek jedinečnosti Sp Spolupráce
Prvek jedinečnosti Zk Zkušenosti
Prvek jedinečnosti M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Standort

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf