Aparatowy / Operator Procesów (nowa instalacja produkcyjna)

01

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
  • nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnej, kontrola parametrów pracy instalacji,
  • transport materiału między budynkiem produkcji a halą magazynową,
  • kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych,
  • współdziałanie w pracach zespołu,
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.,
  • przestrzeganie norm z zakresu systemów ISO.
02

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża chemiczna,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na rezultaty i osiągnięcia,
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.
03

Oferujemy

Stabilne
zatrudnienie
Ciekawe i angażujące
projekty
Nowoczesne zaplecze
badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do plaformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek
wyjątkowości
Do Dokładność
Pierwiastek
Rz Rzetelność
Pierwiastek
Pz Praca zespołowa

Hat unser Stellenangebot Ihr Interesse geweckt?

05

Standort

Kein Angebot für Sie gefunden?

Wenn Sie kein Stellenangebot für sich gefunden haben und bei uns einsteigen möchten, senden Sie uns bitte Ihren Lebenslauf.

Senden Sie Ihren Lebenslauf