Specjalista ds. Controllingu

01

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa procesów controllingowych dla wskazanego obszaru (materiały izolacyjne / zakupy & produkcja monomerów)
  • uczestnictwo w procesie księgowego zamknięcia miesiąca
  • raportowanie wyników i interpretacja odchyleń w odniesieniu do budżetu
  • przygotowywanie prognoz krótkoterminowych i współuczestnictwo w procesie budżetowania
  • przygotowywanie i dostarczanie informacji zarządczej do biznesu w celu podjęcia optymalnej decyzji operacyjnej
  • rozwój narzędzi controllingowych usprawniających proces analizowania i raportowania
02

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku lub doświadczenie w firmie audytorskiej
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office w tym MS Excel oraz MS Power Point
  • znajomość IFRS/MSSR
  • znajomość Ustawy o Rachunkowości i polskiego prawa bilansowego
  • mile widziana znajomość SAP oraz programów klasy BI
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • otwartość i elastyczność
  • zaangażowanie i pracowitość
  • kreatywność i systemowe podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole w środowisku międzynarodowym
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

03

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Ciekawe i angażujące projekty
Nowoczesne zaplecze badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Pierwiastek wyjątkowości Ws Współpraca
Pierwiastek wyjątkowości Do Doświadczenie
Pierwiastek wyjątkowości W Wielozadaniowość

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

05

Umístění

Nenašli jste nabídku pro vás?

Pokud jste pro sebe nenašli žádnou pracovní nabídku a rádi byste se k nám připojili, zašlete nám svůj životopis.

Odeslat životopis