Specialista zákaznického servisu

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další.

Co říká SYNTHOS o pozici:

Jaká je náplň práce:

  • Příjem a potvrzování objednávek
  • Zadávání objednávek do systému, tvorba dodávek, fakturace
  • Udržování plánu dodávek
  • Objednávání zámořské přepravy a dopravy po Evropě
  • Příprava dokladů pro odeslání zákazníkovi nebo na banku v souladu se zákonem a s požadavky zákazníka
  • Zodpovědnost za správné a včasné zpracovaní finančních údajů
  • Kontrola plateb od zákazníků, upomínky pozdních plateb
  • Řešení reklamací

02

Profil kandidáta/kandidátky

  • Minimálně středoškolské vzdělání, ideálně nižší vysokoškolské vzdělání
  • Zkušeností v oblasti zákaznického servisu nebo vývozního oddělení min. 2 roky
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Komunikativní znalost německého jazyka výhodou
  • Analytické a strategické myšlení
  • Silné interpersonální dovednosti a schopnost práce v týmu
  • Obchodní dovednosti a orientace na úspěch a výsledky
  • Odolnost vůči stresu, tvořivost a časová flexibilita – v případě potřeby je nutné akceptovat práci přesčas
  • Dobrá organizace práce
03

Nabízíme:

Stabilní zaměstnanost
Zajímavé a poutavé projekty
Moderní vybavení R&D
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast na školeních a workshopech
Volný tok znalostí a odborná podpora
Nástroje nezbytné pro práci a přístup k e-learningové platformě
Zajímavé aktivity v rámci společenských iniciativ
Dobrá atmosféra a práce v mezinárodním týmu
Spolufinancování z fondu sociálních dávek
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek jedinečnosti Sp Spolupráce
Prvek jedinečnosti Zk Zkušenosti
Prvek jedinečnosti M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Umístění

Nenašli jste nabídku pro vás?

Pokud jste pro sebe nenašli žádnou pracovní nabídku a rádi byste se k nám připojili, zašlete nám svůj životopis.

Odeslat životopis