Operátor výroby - směnový provoz

01

Co říká SYNTHOS Kralupy a.s. o pozici

Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je členem nadnárodní skupiny SYNTHOS, která má své výrobní závody v Čechách, Polsku, Francii, Německu a Nizozemí. SYNTHOS patří mezi přední světové výrobce syntetických kaučuků a plastů, má dlouholetou tradici a perspektivní výrobní program.
Společnost SYNTHOS Kralupy a.s. je zaměřena na výrobu monomerů, polystyrenových plastů a kaučuků na bázi butadienu. V poslední době proběhly investice do modernizace provozů a do budoucna se počítá s dalšími. Společnost zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, kterým nabízí stabilitu nadnárodní společnosti a díky vlastní odborové organizaci i řadu benefitů, mimo jiné zkrácenou pracovní dobu (7,5 h), 5 týdnů dovolené a další viz níže

Pojďte k nám pracovat.

Nabízíme Vám jistotu zaměstnání a pravidelného výdělku

Náplň práce:

  • Směnová obsluha ve výrobě polystyrenu, styrenu nebo kaučuku a péče o svěřené výrobní zařízení
  • Vedení provozních záznamů, kontrola stavu zařízení
  • Vyhodnocování provozních parametrů zařízení
02

Požadavky:

  • Vzdělání – vyučení (min. výuční list) – to je podmínka
  • Ochota pracovat v nepřetržitém směnovém provozu
  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Spolehlivost, flexibilita
03

Nabízíme

Stabilní
zaměstnanost
Zajímavé a poutavé
projekty
Moderní vybavení
R&D
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast na školeních a workshopech
Volný tok znalostí a odborná podpora
Nástroje nezbytné pro práci a přístup k e-learningové platformě
Zajímavé aktivity v rámci společenských iniciativ
Dobrá atmosféra a práce v mezinárodním týmu
Spolufinancování z fondu sociálních dávek
04

Ukažte nám svůj prvek jedinečnosti

Prvek
jedinečnosti
Sp Spolupráce
Prvek
Zk Zkušenosti
Prvek
M Multitasking

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Umístění

Nenašli jste nabídku pro vás?

Pokud jste pro sebe nenašli žádnou pracovní nabídku a rádi byste se k nám připojili, zašlete nám svůj životopis.

Odeslat životopis