Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Badań i Rozwoju (Kauczuki)

01

Zadania:

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w laboratorium w ramach realizowanych projektów,
  • obsługa, nadzór i opieka nad sprzętem laboratoryjnym,
  • przeprowadzanie walidacji otrzymanych produktów,
  • prowadzenie prób w skali laboratoryjnej, półtechnicznej oraz w skali technicznej podczas realizacji projektu,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem nad próbkami dostarczanymi do laboratorium, jak również wysyłanymi z laboratorium,
  • przygotowywanie aparatury do przeglądów i remontów.
02

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne (chemia polimerów, chemia organiczna),
  • mile widziane ukończone studia doktoranckie,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej o charakterze badawczym,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia badań (opracowywania ścieżki badawczej, wyboru technik analitycznych, interpretacji wyników badań, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji o dalszym kierunku działań),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • bardzo dobra znajomość technik laboratoryjnych,
  • wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych.
03

Oferujemy

Stabilne
zatrudnienie
Ciekawe i angażujące
projekty
Nowoczesne zaplecze
badawcze
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Udział w szkoleniach i warsztatach
Swobodny przepływ wiedzy i wsparcie ekspertów
Narzędzia niezbędne do pracy oraz dostęp do platformy e-learningowej
Ciekawe działania w ramach inicjatyw społecznych
Dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych
04

Pokaż nam swój pierwiastek wyjątkowości

Pierwiastek
wyjątkowości
Ws Współpraca
Pierwiastek
Do Doświadczenie
Pierwiastek
W Wielozadaniowość

Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

Podejte si přihlášku nyní
05

Umístění

Nenašli jste nabídku pro vás?

Pokud jste pro sebe nenašli žádnou pracovní nabídku a rádi byste se k nám připojili, zašlete nám svůj životopis.

Odeslat životopis